Atribuită Cumpărare directă

1 ATA LEGAT DOSARE GHEM 12 2.52 30.25 2 Capsator S 170 PTR 100 COLI BUC 4 21.01 84.03 3 CREION ROTRING 0,7 BUC 4 10.08 40.34 4 mine creion mecanic 0.7 BUC 4 2.94 11.76 5 CUTTER MARE profesional BUC 4 3.78 15.13 6 DECAPSATOR BUC 4 1.68 6.72 7 DOSAR STANDARD CU SINA TARE BUC 200 0.42 84.03 8 DOSAR MAPA BUC 200 0.38 75.63 9 EVIDENTIATOR GALBEN/verde SCHEINEDER BUC 4 2.10 8.40 10 FOARFECA birou BUC 4 3.36 13.45 11 FOLII PROTECTOARE 100BUC/SET SET 8 5.88 47.06 12 LIPICI PASTA TUB 40G BUC 8 4.20 33.61 13 PIX CORECTOR BUC 4 4.20 16.81 14 PIX CU PASTA- ALBASTRU SCHNEIDER CU MECANISM BUC 16 1.26 20.17 15 POST-IT 75*75MM BUC 8 1.26 10.08 16 PLIC BURDUF MARO CU AUTOCOLANT 5 BUC 124 0.84 104.20 17 RIGLA 30 CM BUC 4 0.84 3.36

Număr anunț
DA26188096
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA IALOMITA (CUI 4364829)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
605,04 RON
Valoare atribuită
605,04 RON
Data publicării
24.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

605,04 RON

din 605,04 RON estimat