Atribuită
Cumpărare directă
Laptop LENOVO IdeaPad 3 14IIL05, Intel Core i5-1035G1 pana la 3.6GHz, 14" Full HD, 8GB, SSD 256GB, Intel UHD Graphics, Free DOS, rosu Televizor LED Smart LG 55UN71003LB, 4K Ultra HD, HDR, 139 cm Suport perete HAMA 108716, LCD\LED, 23-50" (58-127cm), 30 Kg Frigider cu o usa ARCTIC ATL905W++, 88 l, H 85 cm, Clasa A++, alb
- Număr anunț
- DA26248916
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.577,85 RON
- Valoare atribuită
- 4.577,85 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.