Atribuită Cumpărare directă

Auditul proiectului va fi realizat de către o societate specializată şi va presupune realizarea următoarelor: - Controlarea executării proiectului din punct de vedere financiar; - Verificarea naturii, legalităţii şi corectitudinii cheltuielilor; - Verificarea folosirii sumelor primite ca avans (dacă este cazul); - Confruntarea cheltuielilor cu conturile special desemnate şi cu bugetul Proiectului; - Verificarea finanţării proiectului (inclusiv avansuri primite de la Finanţator, dobânzi la avansuri, cofinanţări etc.); - Utilizarea fondurilor primite în conformitate cu clauzele contractului de finanţare nerambursabilă (şi numai pentru scopul specificat), cu o atenţie deosebită asupra economiei şi eficienţei proiectului. În cadrul acestei subactivităţi, se vor realiza rapoarte de audit trimestriale, doar în situaţia în care vor exista activităţi ce pot fi auditate în trimestrul respectiv.

Număr anunț
DA26205433
Autoritate contractantă
U.A.T BORSA (CUI 3627544)
Furnizor / câștigător
CURAC ELENA - AUDITOR FINANCIAR - CONSULTANT FISCAL (CUI 33953836)
Cod CPV
79212000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.000 RON
Valoare atribuită
35.000 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.000 RON

din 35.000 RON estimat