Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant maini - 2 buc, sapun lichid Protex 1l - 1 buc,hartie igienica Emeka -4 buc.

Număr anunț
DA26225153
Autoritate contractantă
COMUNA TINTESTI (PRIMARIA TINTESTI) (CUI 4088227)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,27 RON
Valoare atribuită
109,27 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,27 RON

din 109,27 RON estimat