Atribuită Cumpărare directă

AER CONDITIONAR SMART INVERTER 24000 BTU + TRASEU SUPLIMENTAR 10M

Număr anunț
DA26224794
Autoritate contractantă
Comuna Unguriu (Primaria Comunei Unguriu) (CUI 16312033)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
Cod CPV
31680000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.390,04 RON
Valoare atribuită
5.390,04 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.390,04 RON

din 5.390,04 RON estimat