Atribuită Cumpărare directă

Realizata conform Ordinului 277/11.03.2015. A primit avizul CSML nr.1 din 20.03.2015. TINE LOC COMANDA FERMA LIVRAREA PRODUSELOR VA FI INSOTITA DE CERTIFICAT DE CALITATE SI DECLARATIE DE CONFORMITATE ,SI CERTIFICAT MARCAJ CE, AVIZE TEHNICE, TESTE, AUTOIZATIE DE PUNERE PE PIATA, CONFORM LEGISLATIEI IN VIGOARE. LIVRAREA PRODUSELOR SE VA FACE CONFORM PREVEDERILOR H.G. 54/2009 PCT.13 DIN ANEXA 1 SI ART. 11 ALIN 4 PRECUM SI CELE DIN ANEXA 1 PCT. 8.4 DIN H.G. 798/2003, REFERITOR LA ETICHETAREA CORECTA PRECUM SI NECESITATEA EXISTENTEI INSTRUCTIUNILOR DE UTILIZARE IN LIMBA ROMANA

Număr anunț
DA26207379
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
MORPHEUS GRUP SRL (CUI 15247689)
Cod CPV
33954000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.816 RON
Valoare atribuită
6.816 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.816 RON

din 6.816 RON estimat