Atribuită Cumpărare directă

Produse ingrijire personala cfp 114/20.08.2020 cfr 32390/12.08.2020

Număr anunț
DA26192597
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
Furnizor / câștigător
ROGESIL SRL (CUI 22004003)
Cod CPV
33700000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200,60 RON
Valoare atribuită
2.200,60 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
25.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200,60 RON

din 2.200,60 RON estimat