Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dirigentie obiectiv de investitie: «CONSTRUIRE LOCUINTE SOCIALE – 100 UNITATI LOCATIVE”, finantat conform Legii nr.114/1996 si “CONSTRUIRE LOCUINTE SOCIALE – 37 UNITATI LOCATIVE”, finantat conform OUG nr.74/2007 in oras Topoloveni, str. Vitichesti, nr.101, jud Arges. Activitatile de dirigentie de santier constau in: - Verificare documentatie tehnico-economica; - Verificare documente privind avize si autorizatii; - Intocmire documente carte tehnica; - Urmarirea calitativ si cantitativ a executiei lucrarilor de constructii; - Verificarea si avizarea situatiilor de plata emise de constructor.
- Număr anunț
- DA26202303
- Autoritate contractantă
- ORASUL TOPOLOVENI (CUI 4229725)
- Furnizor / câștigător
- NACU-MANOLE GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 42950979)
- Cod CPV
- 71530000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.500 RON
- Valoare atribuită
- 132.500 RON
- Data publicării
- 26.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.