Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant si Sterilizant la rece - Instrumente Bionet AG, 1litru concentrat = 200litri preparati, avizat MS biocide Dezinfectia instrumentarului medical, chirurgical, stomatologic si de diagnostic, prin imersie la temperatura ambientala. Dezinfectia suprafetelor din salile de operatie, cabinete medicale. Mod de folosire: concentratul de dilueaza in apa. Instrumentarul curatat de resturi organoce se imerseaza in solutia de lucru. 25 ml in 10 litri de apa - efect: bactericid si fungicid (0.25% la 15 min). 50 ml in 10 litri apa - efect virucid (0.5% la 60 min). 100 ml in 10 litri apa – efect microbactericid si tuberculocid (1% la 15 min) Microbiologie: efect dublu: dezinfecteaza si curate simultan. 1 litru concentrat = 200 litri preparati PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA VA RUGAM EXPEDIATI
- Număr anunț
- DA26207577
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.760 RON
- Valoare atribuită
- 1.760 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.