Atribuită Cumpărare directă

LAVETE BUMBAC BUC 10 7.479 MATURA SORG BUC 1 24.54 PROTECTIE PT MOBILA BUC 11 5.461

Număr anunț
DA26209561
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LISA (CUI 29404864)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,41 RON
Valoare atribuită
159,41 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,41 RON

din 159,41 RON estimat