Atribuită Cumpărare directă

1 1140009 ALCOOL ETILIC ABSOLUT FILIP XENIA OFERTA NR.11766/25.08.2020 28/08/20 2.00 l RON 66.83 2 1140609 ALCOOL IZOPROPILIC PA 28/08/20 2.00 buc RON 66.26 3 1210340 MANUSI NITRIL, MARIME S 200 BUC/CUTIE SAU 250 BUC/CUTIE 28/08/20 2.00 buc RON 100.75 4 1210340 MANUSI NITRIL, MARIME M 200 SAU 250 BUC/CUTIE 28/08/20 2.00 buc RON 100.75

Număr anunț
DA26209128
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI 13221445)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
669,19 RON
Valoare atribuită
669,19 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

669,19 RON

din 669,19 RON estimat