Atribuită
Cumpărare directă
016.01.901 - Cilindru de amestecare Isolab, 1000 ml, clasa A, 1 bucata Realizat din sticla borosilicata 3.3, in conformitate cu standardul DIN EN ISO 4788. Calibrat in conformitate cu standardul DIN/ISO “clasa A”. Prevazut cu marcaj de conformitate H/DE-M, in conformitate cu legislatia germana. Calibrare individuala realizata de roboti automati; astfel se elimina abaterile posibile de la valorile nominale. Marcaj de conformitate si numar de lot printate pe cilindru. Certificatul de lot poate fi descarcat de pe site-ul Isolab. Inscriptiile de pe cilindru sunt imprimate cu email albastru. Cu baza hexagonala pentru stabilitate ridicata. Livrat cu dop ermetic din polipropilena.
- Număr anunț
- DA26212143
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104,12 RON
- Valoare atribuită
- 104,12 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.