Atribuită
Cumpărare directă
Achiziția a 100 de tablete Lenovo M10 cu modul 4G, 2 GB Ram, conform descrierii, a 13 laptop-uri HP i3 250 G7S cu Windows 10, conform descrierii, și a 5 termometre cu infrarosu, pentru procesul educativ din Comuna Sânpaul, anul școlar 2020-2021. Garanția produselor este cea oferită de către producător. Produsele vor fi livrate până la data de 10 septembrie 2020.
- Număr anunț
- DA26209221
- Autoritate contractantă
- Comuna Sinpaul (CUI 4546987)
- Furnizor / câștigător
- 7 SISTEM S.R.L. (CUI 15724168)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105.593,87 RON
- Valoare atribuită
- 105.593,87 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.