Atribuită
Cumpărare directă
TUSIERA BUC 33 TUS STAMPILA KORES BUC 22 AGRAFE BIROU 28MM BUC 11 BANDA ADEZIVA 19X30 BUC 11 BURETIERE RO BUC 22 DOSAR CARTON PLIC ALB BUC 66 HARTIE COPIATOR A4 TOP 1 MARKER PERMANENT BUC 11 PIX 1 mm BUC 99 PLIC C4 AUTOADEZIV BUC 22 PLIC C5 162X229 OFF ALB 80G AUTOAD BUC 33 PLIC A4 BURDUF 5 CM BUC 33 SFOARA CANEPA BUC 11 HARTIE IGIENICA 2STR perfex BUC 30 SACOSA BANANA 35X50 AKER BUC 11 SACI PVC BUC 22 SAPUN LICHID 0.400 ml BUC 11 FILE DE PROTECTIE A4 BUC 110 FOARFECA 21CM BUC 11 LIPICI LICHID 42ML 2 CAPETE DACO BUC 11
- Număr anunț
- DA26229291
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMITRESTI (CUI 4297690)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.083,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.083,80 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.