Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza vas wc si accesorii sanitare pentru persoane cu dizabilitati pentru echiparea corespunzatoare a grupului sanitar conform NP 051/2012, Cap. V, Sectiunea 6.8 - A20, in vederea realizarii masurii trasate prin PV nr. 17306/11.08.2020 emis de AJPIS Va lcea.
- Număr anunț
- DA26207234
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ORAS BAILE GOVORA (CUI 2574077)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 851,64 RON
- Valoare atribuită
- 851,64 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.