Atribuită Cumpărare directă

Set compus din 1 banca si 2 scaune (reglabile pe inaltime) Banca reglabila pe inaltime Structură: profil rotund din oțel, îmbinat prin sudură executata robotizat in argon, vopsit în camp electrostatic si polimerizat. Ajustarea inaltimii - sistem telescopic, pe trei nivele: 640mm-700mm-760mm. Picioarele: executate din 4 profile verticale cu diametrul de 30mm fixate in partea inferioara pe un profil rotund de acelas diametru iar partea superioara se imbina telescopic cu profile de 25mm, zona de imbinare fiind acoperita cu garnituri din PVC. Rigidizarea sistemului telescopic se face in 8 puncte, cate doua pentru fiecare profil. Tălpi: prevazute cu garnituri din plastic rezistent, fixate la ambele capete, pentru a asigura protecţia pardoselii. Poliţă/sertar: executată din PAL de 18mm, cant ABS de 2mm. Blat: executat din PAL de 18mm, cant ABS de 2mm, colțuri rotunjite. Culori: fag - pentru blat și poliță; gri metalizat - pentru structura metalică. Dimensiuni: 1200х500хh640-700-760mm. Scaun reglabil pe inaltime Structură: profil rotund din oțel, îmbinat prin sudură robotizata cu argon, vopsit în camp electrostatic si polimerizat. Ajustarea inaltimii: sistem telescopic pe trei nivele: 380-420-460mm. 
 Piciorul: prevazut cu 2 puncte de fixare, capetele de imbinare fiind acoperite cu garnituri din PVC. Baza telescopica are diametrul de 30mm, iar partea de imbinare de 25mm.
 Tălpi: material plastic rezistent, fixat la ambele capete, pentru a asigura protecţia pardoselii. Sezutul si spa

Număr anunț
DA26204924
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Alexandria,Jud. Teleorman (CUI 19073470)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.992 RON
Valoare atribuită
12.992 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.992 RON

din 12.992 RON estimat