Atribuită Cumpărare directă

Achizitie materiale de curatenie conf. notei de comada: PROSOP HARTIE 150ML 6 X 12.61 HARTIE IGIENICA ONDA 40 BUC/SET 2 X 22.69 SAPUN PROTEX 10 X 12.61 SAPUN LICHID PALMOLIV 10 X 5.88

Număr anunț
DA26196351
Autoritate contractantă
COMUNA JITIA (CUI 4350696)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI 1441854)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305,94 RON
Valoare atribuită
305,94 RON
Data publicării
25.08.2020 00:00
Data finalizării
26.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

305,94 RON

din 305,94 RON estimat