Atribuită
Cumpărare directă
E-9079720 Kitchenpro Des Special 2L, detergent cu dezinfectant pt bucatarie 19% BUC 122,63 ron x 2 bucati SEPTI5000 Gel dezinfectant pentru maini si suprafete, avizat, fara clatire, bidon 5l 19% BUC 190,00 rn+tva x 5 bucati E-TH1018668 Ecodes 15kg, detergent dezinfectant universal textile 19% BUC 242,97 ron+tva x 1 bucata
- Număr anunț
- DA26236164
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ALBA CA ZAPADA (CUI 17965618)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.438,23 RON
- Valoare atribuită
- 1.438,23 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.