Atribuită
Cumpărare directă
0024 Sapun lichid - lavanda, pet 5L,"side profesional" 19% BUC 9,30 2 buc E-GPC Greasestrip Plus 5L, detergent degresant plite 19% BUC 187,38 1 buc PULVGR Pulverizator gradat, 750ml, PP 19% BUC 7,88 5 buc I417814 Hartie igienica pliata, 2 straturi, celuloza, 224foi/pachet, 40pac/bax 19% PAC 1,79 40 buc E-CHROMOL Chromol 500ml, solutie intretinere suprafete inox 19% BUC 43,94 4 buc AZV250STDP Prosoape pliate "V", verzi ,1 strat, 210x250 mm, 250buc/pac. 19% BUC 2,72 80 buc 1660POL Saci menajeri 60litri Rapido, negri, 10buc/rola, Ldpe 19% BUC 1,83 5 buc D93110 Boneta tip "CLIP", alba, material netesut, 100buc/pach 19% SET 19,50 1 buc
- Număr anunț
- DA26235907
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ALBA CA ZAPADA (CUI 17965618)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 738,99 RON
- Valoare atribuită
- 738,99 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.