Atribuită Cumpărare directă

Lame pentru microscop ROTH, 76*26;Lamele ISOLAB, model superior, 24*24 mm;Pipete Pasteur ISOLAB, ste

Număr anunț
DA26239097
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Hunedoara (CUI 4371117)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
415,65 RON
Valoare atribuită
415,65 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

415,65 RON

din 415,65 RON estimat