Atribuită
Cumpărare directă
Pachet produse igiena si protectie 12pozitii 1 Covoras Pres mocheta cauciucat 60x80 buc 14.00 2 Covoras Pres mocheta cauciucat 90x150 buc 5.00 3 Dispenser dozator sapun /gel dezinfectant 1L buc 14.00 4 Alcool sanitar 500ml concentratie 70% buc 24.00 5 Faras PVC cu lamela buc 10.00 6 Clin original sol.geam 500ml pulverizator buc 20.00 7 Matura interior PVC cu coada buc 20.00 8 Masca protectie faciala 3straturi 3pliuri buc 200.00 9 Dezinfectant gel maini Maxil ICF 1L pompita buc 10.00 10 Dezinfectant gel maini Maxil ICF 5L canistra buc 3.00 11 Saci menajeri 35L 15buc/rola buc 100.00 12 Saci menajeri 120L 10buc/rola buc
- Număr anunț
- DA26220697
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Profesor Gheorghe Dumitreasa" localitatea Girov (CUI 17379015)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.085,69 RON
- Valoare atribuită
- 4.085,69 RON
- Data publicării
- 30.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.