Atribuită Cumpărare directă

- REVIZIE ANUALA PENTRU HOTA BACTERIOLOGICA MODEL HFV 1800DT SI HFV 600 DT (ONLINE/ STANDARD CONFORM OFERTEI NR 260 DIN 29.06.2020)

Număr anunț
DA26241723
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Iasi (CUI 4541262)
Furnizor / câștigător
ELECTRONIC APRIL APARATURA ELECTRONICA SPECIALA SRL (CUI 6043132)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.904 RON
Valoare atribuită
2.904 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.904 RON

din 2.904 RON estimat