Atribuită
Cumpărare directă
CATALOG PRESCOLAR - IMITATIE PIELE CULOARE ROSIE - 2 BUC; CATALOG PREGATITOARE -IMITATIE PIELE -CULOARE ALBASTRA- 1 BUC: CATALOG PRIMAR - IMITATIE PIELE CULOARE ALBASTRA - 3 BUC; CATALOG GIMNAZIAL - IMITATIE PIELE CULOAREA VERDE - 4 BUC. REGISTRU INSPECTII SCOLARE A3/200 FILE - CU LINIATURA PUNCTATA /IMITATIE PIELE CULOARE ALBASTRA- 1 BUC, REGISTRU INTRARI IESIRI CU IMITATIE PIELE CULOARE ALBASTRA - 200 FILE/A4- 2 BUC , REGISTRU PENTRU INSCRIEREA SI EVIDENTA ELEVILOR -IMITATIE PIELE CULOARE ALBASTRA - 1 BUC; CONDICA PREZENTA CADRE DIDACTICE -IMITATIE PIELE CULOARE ROSIE - 2 BUC; REGISTRU MATEMATICA A4 100 FILE IMITATIE PIELE - CULOARE ALBASTRA - 2 BUC
- Număr anunț
- DA26213826
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "LIVIU SUHAR" IACOBENI (CUI 14190614)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 314,96 RON
- Valoare atribuită
- 314,96 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.