Atribuită Cumpărare directă

CONFORM COMENZII ACHIZITORULUI LA SEDIUL SPITALULUI DE BOLI CRONICE CRASNA NR. 363 JUD SALAJ

Număr anunț
DA26229300
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE CRASNA (CUI 4495050)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33651100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
743,75 RON
Valoare atribuită
743,75 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

743,75 RON

din 743,75 RON estimat