Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant de nivel inalt, gata de utlizare, pentru suprafete, instrumentar si aeromicroflora, ide... mai departe

Număr anunț
DA26229463
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BEM JOZSEF SECUIENI (CUI 13398758)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
209,30 RON
Valoare atribuită
209,30 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209,30 RON

din 209,30 RON estimat