Atribuită Cumpărare directă

Drum unit pentru Samsung ProXpress M3375FD - 1 buc Rola preluare hartie printer Samsung ProXpress M3375FD - 1 buc Rola separare tava 1 printer Samsung ProXpress M3375FD - 1 buc Fuser unit printer Samsung ProXpress M3375FD - 1 buc

Număr anunț
DA26242322
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
995 RON
Valoare atribuită
995 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

995 RON

din 995 RON estimat