Atribuită Cumpărare directă

CLEMA ASA 300, CLEMA CDD 45A CAP METALIC,CABLU T2XIR(NFA2X)10+16, CLEMA CUIBM, BEC EC SPIRALA E27 65W

Număr anunț
DA26231341
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA LUPULUI (CUI 16384625)
Furnizor / câștigător
AMD UTIL SRL (CUI 30844800)
Cod CPV
31681000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.526,50 RON
Valoare atribuită
3.526,50 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.526,50 RON

din 3.526,50 RON estimat