Atribuită
Cumpărare directă
Pachet articole de papetarie conform anunt nr. 17398 / 25.08.2020: 1 EV3H01AB Tus stampila 30ml EVOffice albastru Buc 30 0,67 2 EV3H05AB Tusiera metalica no.2 85*125 mm EVOffice, tusata - albastru Buc 30 1,85 3 EG3L06 Rigla plastic transparent 30 cm Buc 50 0,26 4 EG4J02 Sfoara bumbac Buc 10 2,22 5 EV10E02 Plastilina 12 culori/set, 180 gr EVOffice Set 10 1,26 6 EV4K11T Banda adeziva pt impachetat transparenta 48mm*40m EVOffice Buc 10 1,18 7 EV3G03 Lipici stick 40 gr EVOffice Buc 10 0,74 8 EV1A01AB Pix unica folosinta, corp transparent EVOffice 934 albastru Buc 70 0,13 9 EV1I03NE Permanent marker EVOffice 8006- negru Buc 10 0,30 10 EV1H13GA Textmarker EVOffice -galben Buc 10 0,52 11 EV4D03 Dosar plic carton alb EVOffice Buc 50 0,28 12 EG6F23 Plic B4 (250x353 mm) kraft, siliconic cu burduf 5 cm 120 gr/mp Buc 50 0,41 13 EG13A31 Hartie copiator A4 , 80g , 500coli/top Copying Paper top 2 11,18 14 EG7F03 Buzunar ecuson vertical ext. 82*126 mm, int. 78*110 mm Buc 70 0,26 15 EG7F13AB Snur textil cu clip pentru buzunar ecuson, lungime 85 cm - albastru Buc 70 0,22
- Număr anunț
- DA26218353
- Autoritate contractantă
- ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250,36 RON
- Valoare atribuită
- 250,36 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.