Atribuită Cumpărare directă

TUB ADMISIE FILTRU AER RABA=2BUC,COMUTATOR SEMNALIZARE 24V=1BUC,COLIER MECANIC 104-112=2BUC,GARNITURA CHIULASA RABA MARITA=1BUC,BUTUC POMPA APA RABA=1BUC,ULEI DIVINOL 15W40 20L=1BUC,ULEI DIVINOL UTTO 20L=1BUC

Număr anunț
DA26206014
Autoritate contractantă
COMUNA ROMANI (PRIMARIA COMUNEI ROMANI) (CUI 2612995)
Furnizor / câștigător
NELCAR IMPEX SRL (CUI 6684226)
Cod CPV
34000000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.099,78 RON
Valoare atribuită
1.099,78 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.099,78 RON

din 1.099,78 RON estimat