Atribuită Cumpărare directă

Denumire Cantitate CARTUS HP CN049AE NEGRU NR 950 1 CARTUS HP CN 051AE NR 951 MAGENTA 1 CARTUS HP CN050AE NR951 CYAN 1 CARTUS HP CN 052AE YELLOW NR 951 1 BIBLIORAFT MARMORAT 75MM, SMART N31915 10 DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI PT INCOPCIAT NOKI DIVERSE CULORI 4820 201 MASCA PROTECTIE N45060 200 COPII  COLOR FORMAT A4 23 COPII COLOR FORMAT A3 48 COPII ALB-NEGRU FORMAT A4 10 NECESSAIRE 2 IN 1 HERLITZ 11359908 1 PENAR ECHIPAT,31 PIESE, 3 COMPARTIMENTE HERLITZ 11438710 1 PLIC B4 CU BURDUF SILICONIC 105947 P01636 50 PLIC C4 ALB GUMAT 138202 P01634 50

Număr anunț
DA26211741
Autoritate contractantă
COMUNA PUTINEIU (CUI 5123594)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
969,85 RON
Valoare atribuită
969,85 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

969,85 RON

din 969,85 RON estimat