Atribuită Cumpărare directă

Imprejmuire piata Valea Glodului cu teava si plasa de sarma impletita pe o distanta de 270 metri

Număr anunț
DA26228964
Autoritate contractantă
COMUNA VULTURESTI (CUI 4326868)
Furnizor / câștigător
ASOFRONIEI PETRIŞOR-ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 40374322)
Cod CPV
45000000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.548 RON
Valoare atribuită
30.548 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.548 RON

din 30.548 RON estimat