Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE INTOCMIRE STUDIU DE FEZABILITATE, PROIECT TEHNIC SI ASISTENTA TEHNICA CONFORM LEGISLATIEI IN VIGOARE PENTRU MODERNIZAREA SISTEMULUI DE ILUMINAT PUBLIC, SE POT ASIGURA SERVICII SI DE AUDIT ENERGETIC. pt COMUNA SLOBOZIA

Număr anunț
DA26213869
Autoritate contractantă
COMUNA SLOBOZIA ARGES(Primaria Slobozia) (CUI 4544013)
Furnizor / câștigător
FORUM PROIECT INVEST SRL (CUI 21863284)
Cod CPV
79314000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.060 RON
Valoare atribuită
33.060 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.060 RON

din 33.060 RON estimat