Atribuită
Cumpărare directă
Catalog pentru 39 elevi tiparit pe hartie offset import, 80g/mp, capsat 5 capse, coperta carton duplex. Catalog format A4, pentru 34 elevi, 20 file, tiparit pe hartie offset 80g/mp capsat, coperta din carton cretat 250g/mp. registru pentru 45 persoane, de 200 file, cusuta, cartonata, tiparita pe hartie ofset de 70g/mp
- Număr anunț
- DA26227087
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 10 SUCEAVA (CUI 18238065)
- Furnizor / câștigător
- ROF IMP SRL (CUI 23616051)
- Cod CPV
- 79800000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 379,50 RON
- Valoare atribuită
- 379,50 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.