Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul trebuie sa contina urmatoarele medicamente: 1. GLUCONAT DE CALCIU 2 CUTII 2. HEMISUCCINAT DE HIDROCORTIZON - 4 CUTII 3. FURAZOLIDON 4 CUTII 4. IMODIUM 3 CUTII 5. LOPERAMID 4 CUTII 6. MIOFILIN FIOLE 3 CUTII 7. OXIMED SPRAY - 2 FL 8. NEXIUM 20 MG - 2 CT 9. NUROFEN RACEALA SI GRIPA*24 CPR- 2 CUTII 10. PARACETAMOL 2 CUTII 11. SMECTA *10 PLIC - 3 CUTII 12. DICARBOCALM*30 CPR - 1 CUTIE 13. CLARITINE*10DRAJ - 2 CUTII 14. KETONAL DUO*20 CPS -2 CUTII 15. NO – SPA COMPRIMATE - 2 CUTIE 16. DORETA -2 CUTII 17. FARINGOSEPT COMP - 2 CUTII 18. CIPROFLOXACINA 500 MG*10 COMPRIMATE -4 CUTII 19. FITOMENADIONA *5 FIOLE - 2 CT 20. DULCOLAX *30 CPR - 2 CUTII
- Număr anunț
- DA26236972
- Autoritate contractantă
- COMUNA SCUNDU (CUI 2573926)
- Furnizor / câștigător
- FARMACIA 1 SLATINA SRL (CUI 30437490)
- Cod CPV
- 33600000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 894,30 RON
- Valoare atribuită
- 894,30 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.