Atribuită Cumpărare directă

String set for double bass Tension: Medium For 4/4 double bass Orchestra tuning Chrome on steel rope core Set S42 medium

Număr anunț
DA26247375
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL BUCOVINA (CUI 25345587)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37321300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
647,05 RON
Valoare atribuită
647,05 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

647,05 RON

din 647,05 RON estimat