Atribuită Cumpărare directă

Dezumidificator Trotec TTK72E, 24l/zi, Debit 195mc/ h, Pentru spatii de pana la 50mp, Display, Timer, Higrostat, Uscare rufe - 2 buc

Număr anunț
DA26248924
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
EXPERT HUB S.R.L. (CUI 42118177)
Cod CPV
39721320-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.990 RON
Valoare atribuită
1.990 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.990 RON

din 1.990 RON estimat