Atribuită Cumpărare directă

1 GARNITURA CHIULOASA D LOGAN 1,2 – ORIGINE - SETUL DE GARNITURI CHIULASA CONTINE REPERELE 1, 2, 4 SI 5 SET 1 2 GARNITURA CAPAC CULBUTORI D LOGAN 1,2 – ORIGINE BUC 1 3 SIMERING ARBORE COTIT D LOGAN 1,2 – ORIGINE - LA DISTRIBUTIE BUC 1 4 SIMERING AX CAME D LOGAN 1,2 – ORIGINE BUC 1 5 SIMERING SUPAPE (16 BUC) D LOGAN 1,2 – ORIGINE SET 1 6 SUPAPA ADMISIE D LOGAN 1,2 – ORIGINE BUC 8 7 SUPAPA EVACUARE D LOGAN 1,2 – ORIGINE BUC 8 8 PASTA SLEFUIT DIAMANTAT BUC 1 9 PASTA ETANSARE BUC 1 10 RACORD TEAVA TIP MANSON FI 45 BUC 10 11 RACORD TEAVA TIP MANSON FI 40 BUC 10 12 POMPA FRANA IVECO – DUBITA (ZCFC3570002920785) BUC 1 13 ACUMULATOR AUTO 12V x 62 Ah BUC 15

Număr anunț
DA26255568
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Prahova (CUI 2844960)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.123,50 RON
Valoare atribuită
4.123,50 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.123,50 RON

din 4.123,50 RON estimat