Atribuită Cumpărare directă

MASCA UNICA FOLOSINTA, CU 3 PLIURI SI 3 STRATURI, ce asigura o protectie foarte buna, adaptandu-se perfect formei fetei. Mastile au punte pentru nas si elastic pentru prinderea de urechi; dimensiuni: 17.5 cm x 9.5 cm

Număr anunț
DA26235672
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.780 RON
Valoare atribuită
3.780 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.780 RON

din 3.780 RON estimat