Atribuită Cumpărare directă

1 SR EN ISO 6579-1:2017/A1:2020 Microbiologia lanțului alimentar. Metodă orizontală pentru detectarea, numărarea și serotipizarea Salmonella. Partea 1: Detectarea Salmonella spp. Amendament 1: Extindere a domeniului de temperaturi de incubare, modificarea statutului anexei D și corectarea compoziției MSRV și SC Limba Engleza 1 bucata 83.7 ron cu TVA 2 SR EN 17194:2020 Hrană pentru animale. Metode de eșantionare și de analiză. Determinarea conținutului de deoxinivalenol, aflatoxina B1, fumonizină B1 și B2, toxinele T- 2 și HT-2, zearalenonă și ocratoxina A în materiile prime pentru hrana pentru animale și în hrană pentru animale compusă prin LC-MS/MS Limba Engleza 1 bucata 106.42 ron cu TVA 3 SR EN ISO 22301:2020 Securitate şi rezilienţă. Sisteme de management al continuităţii activităţii. Cerinţe Limba Romana 1 bucata 101.88 ron cu TVA 4 SR EN IEC 31010:2020 Managementul riscului. Tehnici de evaluare a riscurilor Limba Engleza 1 bucata 280.65 ron cu TVA 5 SR ISO 31000:2018/C91 :2020 Managementul riscului. Linii directoare Limba Româna 1 bucata 0 ron cu TVA Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2

Număr anunț
DA26236201
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI 3227068)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
572,65 RON
Valoare atribuită
572,65 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

572,65 RON

din 572,65 RON estimat