Atribuită Cumpărare directă

1.Folin-Ciocalteu 31360.264 500 ml 1 VWR Chemicals 264.18 264.18 Folin-Ciocalteu's reagent for analysis of phenols 2.DPPH 44150.MD 250 mg 1 Alfa Aesar 233.00 233.00 2,2-Diphenyl-1-picrylhydrazyl ≥95% free radical 3.Metanol p.a 24229-2.5L 2.5 l 2 Honeywell 34.05 68.10 Methanol Puriss., meets analytical specification of Ph Eur, ≥99.7% (GC) 4.Eter etilic p.a 23811.292 1 l 3 VWR Chemicals 70.00 210.00 Diethyl ether ≥99.7% stabilised, AnalaR NORMAPUR® ACS, Reag. Ph. Eur. analytical reagent 5.Cloroform p.a Indigen 1 l 1 Chimreactiv 31.07 31.07 CLOROFORM PA 6.Eter de petrol p.a 32299-1L 1 l 1 Honeywell 61.00 61.00 Petroleum etherPuriss. p.a., ACS Reagent, Reag. ISO, low boiling point hydrogen treated naphtha, bp≥ 90% 40-60 °C (≥ 90%) 7.Izooctan 28781.291 1 l 1 VWR Chemicals 96.00 96.00 2,2,4-Trimethylpentane ≥99.5%, AnalaR NORMAPUR® ACS, Reag. Ph. Eur. analytical reagent 8.Acetat de etil 23882.296 1 l 1 VWR Chemicals 48.40 48.40 Ethyl acetate ≥99.5%, AnalaR NORMAPUR® ACS, Reag. Ph. Eur. analytical reagent mai putin

Număr anunț
DA26235540
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.011,75 RON
Valoare atribuită
1.011,75 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.011,75 RON

din 1.011,75 RON estimat