Atribuită Cumpărare directă

-lant 3/8-18” = 5x83 -pila rotunda 4,8mm = 12x8 -pila lata = 12x19 -starter Honda GX 390 = 2x90 -fir nailon 2,5mmx243m = 20x160 -anvelopa = 1x160 -filtru carburant = 10x19 -ulei motor SAE 30-0,6l =12x23 -ulei amestec Husqvarna 10,0l= 5x330

Număr anunț
DA26242882
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTARE A DOMENIULUI PUBLIC SLOBOZIA (CUI 7326960)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.373,96 RON
Valoare atribuită
5.373,96 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.373,96 RON

din 5.373,96 RON estimat