Atribuită Cumpărare directă

Desktop PC HP Pro Tower 200 G9, Intel Core i5-12500, 8 GB RAM, 512 GB SSD

Număr anunț
DA34850606
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA ALBA (CUI 4331562)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.302,49 RON
Data publicării
16.01.2024 13:46
Data finalizării
17.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.302,49 RON