Atribuită Cumpărare directă

Bon Consum 10x3.5 lei, Bon Consum autocopiativ 12x5.54 lei, Eticheta Cantitate 1000x0.25 lei, Cond Prezenta 5x5.5 le

Număr anunț
DA26204179
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHISOARA (CUI 4323403)
Furnizor / câștigător
STEFFI S.R.L. (CUI 1224308)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,98 RON
Valoare atribuită
378,98 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,98 RON

din 378,98 RON estimat