Atribuită Cumpărare directă

Plasa umbrire 5m x 60 m, plasa umbrire 6m x 40 m, Tava pt udare

Număr anunț
DA26238369
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Cartof si Sfecla de Zahar Brasov (CUI 18923009)
Furnizor / câștigător
HORTIGALA SRL (CUI 17779623)
Cod CPV
19520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
625,30 RON
Valoare atribuită
625,30 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

625,30 RON

din 625,30 RON estimat