Atribuită Cumpărare directă

BILETE TAXA FORFETARA, 100 topuri cu valoare a 10 lei fila; biletele sa fie prevazute cu perforatii pentru ruperea biletelor. Numerotarea biletelor va incepe de la 0001. Achizitie conform referat nr.24353/25.08.2020 (Compartimentul Piete-Targuri)

Număr anunț
DA26216175
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
TIPOMUR PRINT SRL (CUI 30934198)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300 RON
Valoare atribuită
300 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300 RON

din 300 RON estimat