Atribuită Cumpărare directă

el: 0800 0800 77 Carburant "Motorina Euro 5" care respecta prevederile legislative nationale si standardele, astfel: HG 15/5.01.2006, HG 456/16.05.2007, Ordinul Ministerului Transporturilor , Constructiilor si Turismului nr. 2135/8.12.2005 pentru aprobarea reglementarilor RNTR4, Standardul european EN 590:2004 cu AC:2005, Standardul roman SR EN:octombrie 2004 cu AC:2006 Pretul de catalog ofertat de 4,50 lei, cu TVA, este pretul de vanzare de referinta, in statiile operate sub marca Petrom si OMV de catre OMV Petrom Marketing SRL, valabil la data de 25.08.2020. In urma primirii acceptului achizitiei directe trebuie contactat reprezentantul de vanzari pentru semnarea contractului, model furnizor, procedura ce va dura 10 zile din momentul in care reprezentantul nostru va fi contactat.Numai ulterior semnarii contractului se poate onora comanda dumneavoastra. Reprezentanti de vanzari: -Minimum 1.000 litri/luna; omvpetrom.licitatii@omv.com; Vlad Stoica: 0372.855.195. vlad.stoica@petrom.com.

Număr anunț
DA26214612
Autoritate contractantă
Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09134200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.240 RON
Valoare atribuită
30.240 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.240 RON

din 30.240 RON estimat