Atribuită Cumpărare directă

decopertare, executie strat drenant cu balast, compactare, cofrare, montare plasa sudata, turnare beton

Număr anunț
DA26228309
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL BANATEAN (CUI 4638215)
Furnizor / câștigător
BRUMA'S OTEVAS SRL (CUI 38028580)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.730,33 RON
Valoare atribuită
55.730,33 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55.730,33 RON

din 55.730,33 RON estimat