Atribuită Cumpărare directă

Piese pentru revizie anuală generator azot Genius NM32LA, PeakScientific 1 00-4424 FILTER ELEMENT 0.01 MICRON, 1 buc = 144,00 EUR 2 00-4425 FILTER ELEMENT FOR RAC (RAC), 1 buc = 144,00 EUR 3 02-1054 ELEMENT FILTER NO.11 POLYESTER 1" OUTLET, 1 buc = 79,00 EUR 4 02-1053 FILTER POLYESTER 1" NPT, 1 buc = 198,00 EUR 5 06-5529 COMP SERVICE KIT 2750, 1buc = 249,00 EUR Curs BRD valabil in 31.08.2020, 1 EUR = 4.9110 Lei TOTAL = 3.997,55 lei farta TVA

Număr anunț
DA26231038
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU STIINTE BIOLOGICE (CUI 3324060)
Furnizor / câștigător
ROMSPECTRA IMPEX S.R.L. (CUI 6645731)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.997,55 RON
Valoare atribuită
3.997,55 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.997,55 RON

din 3.997,55 RON estimat