Atribuită Cumpărare directă

Comuna Fibiș în calitate de autoritate contractantă achiziționează o centrală telefonică pentru sediul primăriei, conform specificațiilor tehnice cuprinse în oferta înregistrată cu nr. 3843/ 01.09.2020.

Număr anunț
DA26241933
Autoritate contractantă
COMUNA FIBIS (CUI 16587476)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
32551200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.049,90 RON
Valoare atribuită
2.049,90 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
02.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.049,90 RON

din 2.049,90 RON estimat