Atribuită
Cumpărare directă
1. Examen medicina muncii secretar, contabil, personal administrativ - 4 persoane 2. Examen medicina muncii ingrijitor curatenie, lenjereasa, spalatoreasa - 3 persoane 3. Examen medicina muncii administrator cu sector alimentar, bucatar - 3 persoane 4. Examen medicina muncii, sofer cat B, personal care conduce masina unitatii - 1 persoana 5. Examinari medicina muncii profesor, invatator, personal didactic - 65 persoane 6. Examen medicina muncii educator - 6 persoane 7. Examen medicina muncii instructor educatie - 5 persoane 8. Examen medicina muncii supraveghetor de noapte - 5 persoane 9. Examen medicina muncii paznic - 3 persoane 10. Examen medicina muncii infirmier - 2 persoane
- Număr anunț
- DA26235435
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA PENTRU DEFICIENTI DE AUZ KOZMUTZA FLORA (CUI 4847580)
- Furnizor / câștigător
- SANPREV SRL (CUI 14471520)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.718 RON
- Valoare atribuită
- 3.718 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.